Ratilio klubas - tai visus buvusius ir esamus ratiliokus vienijanti jėga, kuri padės įtvirtinti ir palaikyti ratiliokišką tikrų ir amžinų ratiliokų gyvenimo būdą bei sieks užkrėsti ratiliokišku gėriu kuo daugiau jaunų širdžių.
 
Apie 2010 metus aktyvūs jaunieji ratiliokai sumanė suburti visų kartų ratiliokus į vieną didelę bendruomenę ir pavadinti tai "Ratilio klubu". Nuo tada surengtos 3 kasmetinės ratiliokų sueigos, tęsiama ansamblio jubiliejų tradicija, kuomet aktyviai dalyvauja visos "Ratilio" kartos, taip pat sukurta grupė bendrauti, skleisti informaciją tarpusavyje elektroniniais būdais. 
 
 
Į Ratilio klubą priimami visi ratiliokai. Prašytume užpildyti šią apklausėlę:
 
Norą prisijungti prie Ratilio klubo el. pašto grupės pareikšti galite adresu http://groups.google.com/group/ratilioklubas.
Čia galėsite gauti naujausią informaciją, dalintis savo džiaugsmais, kitais jausmais, nuotraukomis, vaizdeliais, receptais, žodžiu, bendrauti ir bendradarbiauti.
Jei turite klausimų, rašykit mums: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
Ratilioke, jei nori atnaujinti savo kontaktus, taip pat užpildyk viršuje esančią apklausėlę.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
 

Artimiausi renginiai

Mėnuo Saulužę vedė

Penktadienis, rugpjūčio 30, 20:30

Mitologinių dainų koncertas

Naujausi leidiniai

Paremkite mus

Go to top