Kaip gi ratiliokams sekėsi įgyvendinti Etnosocializacijos projektą, su kokiais džiaugsmais ir rūpesčiais jie susidūrė, galite paskaityti mūsų tinklaraštyje:
 
 
Taip pat šios iniciatyvos naujienas galite sekti ir socialiniame tinkle Facebook:
 
 
 
Vaikai apie tai, kas jiems yra "Etnosocializacija":
 
"Tai kai mes visi grojame skudučiais ir labai gražiai skamba" - Mykolas (9 metai).
 
"Etnosocializacija - būna toks laikas, kai mes žaidžiam žaidimus ratu ir pasidaro labai smagu, nes būna juokinga!" - Linas (11 metų).
 
"Tai kai išgirsti senolių pasaką ir ją papasakoji broliui" - Ieva (8 metai).
 
Ratilio iniciatyvinės grupės narių mintys:
 
"Vaikams trūksta buvimo kartu ir nuostabu, kad būdami su mumis užsiėmimuose jie galėjo patirti tą bendrystę ir paprastą džiaugsmą būti kartu, dalintis idėjom, talentais". 
 
"Buvau tik viename užsiėmime, bet jame patiko. Laisva atmosfera, vaikai smagūs, bet gal reikėtų daugiau kartų nuvykti. Gal ateityje būtų galima užsiimti nebūtinai su soc. rizikos vaikais, bet tiesiog neturinčiais ką veikti (daryti užsiėmimą ir į jį kviesti vaikus iš bet kur)".
 
"Pati daug išmokau, nors atrodo nauda skirta tik vaikams, nes net pasaka, kurią sekiau mane pamokino lietuvių darbštumo ypatybių".
 
"Patiko stebėti kaip vaikai pasiėmę muzikos instrumentus nurimdavo ir klausydavo jų skambesio". 
 
"Buvo vaikų, kuriems taip patiko, ką veikėm kartu, kad buvo gaila išeiti ir baigti projektą – dėl to kilo nauja idėja – gal reiktų rengti vasaros stovyklą dienos centrų vaikams". 
 
"Svarbiausia, kad tai tęstųsi :)"
Go to top