Noriu, kad tai taptų sava ir neatsiejama nuo draugystės...
 
Atriedėjom į Palangą vėlų penktadienio vakarą ir nieko nelaukę išbėgom pasisveikinti su jūra, jai pašokt, padainuot, savo išmonę parodyt iš tolimojo Vilniaus, tuo pačiu iš visokių Lietuvos pakampių, surinktą ir vienon vieton sudainuotą. Šeštadienį nuo ankstyvo ryto jūroje pasipliuškenę, keliavome švęsti Jurginių. Didi žemaičių ir įvairių priklydusių ansamblių eisena į Birutės parką - o tai gražumėlis ir margumėlis... Skudučių, ragų, dūdmaišių, įvairių paukščiukų, sutartinių, dainų muzika sklido aplink parko tvenkinį. Tokias grožybes įvertino ir gulbės, plaukiojusios aplink kaip šeimininkės. Pašokę ratelius ir prisivalgę siurprizų lipom į Birutės kalną pasidainuot ir vieni į kitus pažiūrėt.
 
Didžiulė atgaiva skrandžiams ir palaima gomuriui buvo palangiškių žuvienė. O muzikantų, muzikantų, pilna galybė - grojo visą naktį, kol dar buvo šokančių ir dūkstančių Anapily. 
 
O kaip gi Jurginės be kiaušinienės? Sekmadienį Ratilio ir Poringė dar kartą susiėję kepė kiaušinienę, nes ne visiem užteko aną vakarą keptosios. Taigi, dainavom, gulinėjom, valgėm kiaušinienę ir ledus ant pievutės...
 
Kažkas yra pasakęs, jog nieko nėra nuostabiau už keliones su Ratilio. Būdama naujokė, galiu tai garantuoti ir rekomenduoti visiems, kurie galvoja prisijungti prie ansamblio veiklos. Autobuso maršrute Palanga – Vilnius nenustodamas veikė dainų ir pokštų radijas (tiesioginis eteris)!
Akvilė V.
 

Artimiausi renginiai

Naujausi leidiniai

Go to top